Žaluzie venkovní

Sítě proti hmyzu

Plisé žaluzie

Textilní / látkové rolety den noc

Nežádoucí slunce,
ohřev interiéru a soukromí řeší

Designová stínící technika

Rolety interiérové látkové

Luxusní
stínění pro nejnáročnější

Žaluzie interiérové horizontální

Žaluzie interiérové vertikální

Rolety venkovní

Japonské posuvné stěny

Venkovní markýzy a fasádní clony

Smart
Home

Slunce je naše nejbližší hvězda. Skrze své teplo a světlo dává celé planetě Zemi život. Její paprsky nás ohřívají, opalují a ne nadarmo se říká "kam nechodí slunce, tam chodí lékař".

I přesto všechno není sluneční svit vždy žádoucí. Neopatrným vystavováním přílišného slunění mohou na kůži vzniknout bolestivé popáleniny a mohou vést až k rakovině kůže. Častějším případem, kdy sluneční svit nepotřebujeme, je při práci u monitoru. Když na něj příliš svítí, nevidíme na obrazovku dobře a můžeme být oslňování, což nám a našim očím neprospívá. V takových případech hledáme ideální stínící techniku.
Neříkám dělat si z pracovního prostoru "kobku", ale nastavit vhodné stínění na pracovní dobu může být velice žádané. My k tomu máme interiérové i exteriérové řešení. Dokážeme řešit i přílet nežádoucího hmyzu.
S další nepříjemností přílišného slunečního svitu se můžeme setkat v horkých letních dnech, kdy je Země nejblíže Slunci a my jsme "bičování" horkými prouděním vzduchu z jihu. Teploty ve stínu překračují 30°C. Přirozená teplota těla se pohybuje kolem 36,5°, ale v tomto klimatu je těžké si ji udržet. Potýkáme se s tzv. přehřátím organismu.
Žaluzie a rolety jsou v tomto okamžiku více než žádané. Nejde jen o oslňování, ale o zdraví. A na tom záleží především.

V neposlední řadě stínící a zatemňovací technika chrání vaše soukromí a intimitu. Některé prostory si bez možností zakrytí výhledu snad ani nedovedeme představit, v některých se to velice hodí. Takovým prostorem je například ložnice. Opravdu nepotřebujeme, aby sousedi z protějšího panelového domu věděli, kdy chodím na toaletu, že ještě o půlnoci sedím nad notebookem apod.