Rolety interierové
látkové

Látkové rolety jsou velmi oblíbeným prostředkem zastínění, který se najdeme v domácnostech i komerčních prostorách. Často jsou pořizovány také jako dekorační prvek, nejen jako praktický doplněk. Jejich výhodou je rychlá montáž k již dříve zbudovaným oknům a cenová dostupnost.

U nás si můžete vybrat z několika desítek rozmanitých vzorů i barev, od ryze designových až po absolutně zastiňující. Pro dětské pokoje máme speciální kompilaci rolet s dětskými motivyU nás si vybere skutečně každý.

Rolety mohou být ovládané plastovým (PVC) nebo kovovým řetízkem, případně elektrickým pohonem (tzv. elektrické rolety). Ještě je možné je doplnit LED osvětlením, pozměnit barvy lamel atd. pro umocnění jejich nevšedního designu.
 
Poptat produkt Showroom Reference

Látková roleta do střešních oken (Velux, Fakro, Roto a další)


Určena pro střešní okna v různých rozměrech a typů látek. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). 

Látková roleta "Den a noc" (Day night, Zebra, Twintex, Twinroll)


Designová funkční roleta je vyrobena ze dvou různých materiálů, které mají různou propustnost světla. Jedna část látky světlo zakrývá, druhá naopak propouští (proto název rolety den a noc). Díky tomuto lze jednoduše regulovat světlo v místnosti podle vlastních potřeb.

Látková roleta volně visící


Určena pro montáž na rám okna, do zdi nebo do stropu. Ovládané pvc nebo kovovým řetízkem, případně elektrickým pohonem. Možnost vybrat ze standardních látek nebo z látek typu den/noc.
Ve variantě také jako luxusní doplněk pro váš byt či dům v provedená přírodní elox v několika provedení horní lišty. Možnost doplnit led-diodovým osvětlením.

Látková roleta s krytem návinu a krycími lištami


Textilní roletka s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). Možnost vybrat ze standardních látek nebo z látek typu den/noc.