Sítě proti hmyzu

Znáte ten nepříjemný okamžik, kdy necháte večer rozsvíceno a k tomu otevřené okno? Mouchy, komáři a další nejen létavý hmyz dokáží potrápit téměř celoročně. Řešením jsou sítě proti hmyzu, které nebrání výhledu ven a vytváří klidné prostředí pro váš spánek.

Sítě do oken proti hmyzu můžete zakoupit k oknům a dveřím samostatně, nebo mohou být součástí venkovních rolet.

Máme pro vás pevnéposuvnérolovací i plisé sítě do celého domu. Pro okna i dveře.

 
Poptat produkt Showroom Reference

Pevné sítě do oken


Pevné sítě představují tolik známé klasické řešení pro plastová, dřevěná i hliníková okna. U některých typů pevných sítí není nutné při montáži ani zasahovat do rámů oken, některá okna však tento zásah mohou vyžadovat.

Na zimu lze tyto typy sítí snadno demontovat a na jaře opět jednoduše nasadit.

Dveřní sítě proti hmyzu


Běžné dveřní sítě jsou cenově výhodnou a osvědčenou variantou ochrany před hmyzem. Do rámu se uchytávají pomocí pantů, mohou to být i samozavírací panty. V zavřené poloze jsou fixovány magnety.

V případě těchto sítí je možné je vyrobit a dodat s průlezem pro domácího mazlíčka.

Posuvné sítě


Posuvné sítě jsou vhodné k posuvným dveřím, kde je dostatek manipulačního prostoru, protože se vždy musí odsunout do volného místa. Z oken jsou vhodná francouzská okna.

Mechanismus odsouvání je řešen pojezdovými kolečky, takže je manipulace velmi snadná a tichá, určitě při ní nikoho nevzbudíte.

Okenní rolovací sítě proti hmyzu


Okenní rolovací sítě nijak nebrání výhledu z pokoje ven. Síť si můžete vytáhnout vždy, když potřebujete například vyvětrat, ale nemáte zájem o jakéhokoliv vosího návštěvníka.

Manipulace je velice jednoduchá. Síť můžete kdykoliv vytáhnout nebo schovat pomocí šňůrky nebo madla.

Dveřní rolovací sítě proti hmyzu


Dveřní rolovací sítě se hodí ke vstupům a průchodům, kde je stísněný manipulační prostor a kde je nechcete mít staticky. V případě potřeby se síť vytáhne z ochranného boxu a zafixuje magnetem.

Hodí se všude tam, kde chcete zabránit průletu obtížného hmyzu, tj. na balkón, terasu.

Plissé sítě


Plisé sítě jsou ochranou proti hmyzu a zároveň originálním designovým doplňkem dveří s vlastností komfortního ovládání umožňujícího bezbariérový průchod. 
Jsou vhodné ve vstupech na balkóny, terasy apod. Sítě jsou z materiálů, které nepodléhají korozi a odolávají celoročním teplotním rozdílům.

 

Otvíravé do interiéru


Unikátní systém okenních a dveřních sítí proti hmyzu, které jsou konstruovány jako otvíravé do interiéru. Při otevření vašeho okna nebo dveří síť proti hmyzu kopíruje křídlo a zabírá tak minimum prostoru.

Výhodou je také možnost montáže na rám, který je výrazně utopen v zateplení.