Plisé žaluzie

Plisé nebo také plissé je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínicí pruh libovolné výšky. Jistě vás okouzlí také speciální provedení žaluzií Plisé se dvěmi látkami, kterými si změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení. V tradičním pojetí plní interiérové žaluzie stínicí funkci, v dnešním pojetí jsou navíc moderním doplňkem oken a šperkem vašeho interiéru. Žaluzie jsou v současné době také ceněny pro svou schopnost uspořit energii.
 

Hit posledních let - PLISÉ je nyní s výraznou SLEVOU -20 %

 

Nezapomeňte že na všechny zakázky vnitřního stínění platí AKCE "zaměření, doprava a montáž za 1 Kč" (Brno, Praha + periferie)

Zdarma získejte cenu plisé žaluzií - stačí znát šířku a výšku tabule skla a vyplnit poptávkový formulář, klikněte níže na "poptat produkt" 

 
Poptat produkt Showroom Reference

Výhody plissé žaluzií:

  • Elegantní prvek moderního interiéru
  • Široký výběr plisovaných materiálů, barev, vzorů a potisků
  • Látky o různých stupních propustnosti světla
  • Látky zatemňující a reflexní látky
  • Určeno pro okna, dveře, střešní okna, atypy a šikminy


Údržba plisé je velmi jednoduchá. Stačí oprášit jemným hadříkem, případně vysát prach vysavačem s hubicí s nástavcem kartáče s nízkým výkonem sání. Hrubší nečistoty očistíte lehce vlhkou houbou. Na látku plisé nepoužívejte chemické prostředky, nemačkejte a nepřehýbejte látku mimo vlastní ohyby. pokud máte plisé znečištěné tak, že běžná základní údržba nepomůže, plisé "vyperte". Jak? Připravte si vodní lázeň s vodou o teplotě maximálně 30°C, přidejte jemný prací prášek nebo mýdlo, plisé v této lázná jemnou houbou nebo hadříkem opatrně očistěte (dbejte na skládání látky a nepřehýbejte ji v jiných místech). Poté plisé lehkým proudem vody sprchou opláchněte, vyždímejte složením plisé a složené plisé namontujte zpět na okno. V průběhu sušení plisé několikrát roztáhněte ale sušení probíhá právě ve staženém stavu. Rozhodně plisé nežehlete!