dřevěná Okna

Dodáváme vám prvotřídní dřevěná a dřevohliníková eurookna a dveře, které díky nejmodernějším technologiím a preciznímu dílenskému zpracování ve všech detailech, jsou vždy v nejvyšší kvalitě. Naše okna a dveře mají nadstandardní výbavu, špičkové bezpečnostní kování a další výhody, která Vám dodá pouze Oknostudio.
 

 
Poptávka / ceník Servis oken

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna jsou vždy v souladu s aktuálními požadavky trhu - kromě kvality provedení a citu pro detail se vyznačují:
 • Dlouhou životností

 • Minimální údržbou

 • Vynikajícími tepelně-izolačními parametry

 • Snadnou obsluhou


Dřevěná okna využijete při rekonstrukcích, stejně jako v novostavbách, vybrané typy jsou vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy. A tam, kde již klasická eurookna nestačí, máme pro vás připravena moderní dřevohliníková okna.
Více informací
Dřevěný profil

Eurookna IV 92

 

Nejdokonalejší řada dřevěných oken. Eurookna IV 92 doporučujeme pro veškeré stavby, od nejběžnějších až po stavby pasivní, nulové a plusové.

Díky chytré konstrukci a znalostem v oblasti výstavby je vytvořeno okno s celkovým koeficientem prostupu tepla Uw = 0,71 W/(m2K).
Koeficient prostupu tepla sklem Ug = 0,5 W/(m2K) Chromtech Ultra a koeficient prostupu tepla rámem Uf = 0,84 W/(m2K).

Poptat produkt Showroom Reference
Dřevěný profil

Eurookna IV 78

Vylepšená řada dřevěných oken IV 68. Tato eurookna díky silnějšímu profilu umožňují usazovat skla jak v izolačním dvojskle, tak v izolačním trojskle, tím dochází ke zlepšení tepelně izolačních vlastností eurooken. Nespornou výhodou eurookna IV 78 je možnost použití druhého, tzv. přídavného těsnění.

Eurookno IV78 s celkovým koeficientem prostupu tepla Uw = 0,96 W/(m2K) při zasklení trojsklem s koeficientem prostupu tepla sklem Ug = 0,7 W/(m2K) Chromtech Ultra a nebo 
Uw = 1,2 W/(m2K) při zasklení dvojsklem s koeficientem prostupu tepla sklem Ug = 1,1 W/(m2K) Chromtech Ultra.


Tato eurookna doporučujeme především pro zákazníky, kteří chtějí izolační dvojskla a rekonstruují stavby po kastlových oknech, jejichž velkou výhodou byl právě zvukový útlum.

Dále je doporučujeme jako doplněk k euroooknům IV 92, jelikož jsou vyráběny stejnými nástroji, zákazník při bližším zkoumání stěží pozná rozdíl.

Designově jsou tato dřevěná okna stejná, je použito méně materiálu a levnější sklo, což znamená určitou úsporu v těch místech, kde se nepožaduje zvýšená odolnost vůči prostupu tepla, jako jsou garáže, sklepy...

Poptat produkt Showroom Reference
Dřevěný profil

Eurookna IV 68

Klasický a v minulosti nejběžněji používaný profil při výrobě eurooken který je v dnešních dnem téměř vyřazen z našeho výrobního programu.
Základem eurookna IV 68 je eurohranol 72/86 opracovaný na jmenovité rozměry 68/80.

Ve standardu dřevěných oken IV 68 je použito izolační dvojsklo 4LowE/16 NA/F4 (4 mm silné sklo s pokovenou nízkoemisní vrstvou/16 mm mezera tvořená distančním rámečkem nejčastěji nerezovým, prostor vyplněn vzácným plynem argonem/čiré sklo 4mm silné).

Poptat produkt Showroom Reference

Dřevohliníková okna

Spojení přírodních vlastností dřeva a vysoká odolnost hliníku vytváří téměř dokonalý konstrukční prvek - dřevohliníkové okno.
 • Dřevohliníková okna představují spojení kvality dřevěných eurooken s takřka neomezenou životností oken hliníkových. Díky tomu dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou péči o povrchovou úpravu. Dřevohliníková okna jsou vysoce odolná proti povětrnostním vlivům, zároveň dokonale těsní a jsou vhodná pro nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové domy.


Dřevohliníková okna využijete nejen u moderních staveb, i když právě tam nalézají nejčastnější uplatnění díky optimálnímu sladění s fasádou a provedením domu.
Více informací
Dřevohliníková okna vynikají celou řadou předností:
 • Design - v interiéru je zachován přírodní vzhled dřeva, v exteriéru je k dispozici barevné provedení hliníkového pláště v téměř neomezené barevné škále

 • Odolnost - díky vlastnostem hliníkové pláště dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou vysoce odolná proti povětrnostním vlivům

 • Životnost - vyšší cena dřevohliníkových oken je kompenzována extrémní životností

 • Izolační vlastnosti - vzhledem k chytrému konstrukčnímu provedení a používaným typům zasklení dřevohliníková okna dokonale těsní a jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy

Poptat produkt Showroom Reference
barevné odstíny

DEKOR DŘEVENÁ EUROOKNA

Vyberte si z nabídky ať už standardních, či nestandardních barev ze široké škály fólií pro plast nebo barev RAL u hliníku a dřeva.

Obsluhované lokality

Naše dominantní lokality pro instalaci dřevěných oken jsou Praha a Brno + okolí. Samozřejmě působíme po celé ČR, ale vzhledem k nákladům na přepravu a případné servisní úkony nejraději pracujeme v těchto místech. Jsou to lokality s vysokou poptávkou, kdy si zákazníci cení nejen rychlého dodání a montáže, ale především kvality práce a materiálů. Dle referencí.

Nemusíte se však bát, pokud byste byli ze vzdálenějších končin. Naším cílem je instalovat dřevěná okna včetně seřízení a veškerého příslušenství na první dobrou, aby nebyly nutné žádné dodatečné servisní úkony, vícepráce atd. Sjednané ceny dodržujeme a pracujeme ve smluvených termínech.
Vysoká kvalita

Výroba oken

Samotná výroba byla založena již v roce 1993, před více než 20 lety. Patří tak mezi nejdéle působících výrobce dřevěných oken a dveří v České republice a na Slovensku. Od začátku činnosti jsou našimi cíli kvalitní výrobky a maximální spokojenost zákazníka.

Investice do nových technologií a softwaru nás řadí mezi přední výrobce v celé své šířce. Z hlediska objemu výroby a výrobní kapacity plastových oken patříme mezi ty úplně největší.

Důležitá je pro nás důvěra našich klientů a zákazníků. Obrovský důraz klademe na tyto 3 hlavní body:

 • jakost
 • kvalita
 • původ výrobků

K dispozici máme širokou škálu výrobků lišící se nejen designem, ale i použitým materiálem. Výrobní postupy i kapacity neustále zdokonalujeme a navyšujeme, abychom byli schopni plně vyhovět všem našim zákazníkům.
 
Více o výrobě
Dlouhý život pro okna a dveře

Údržba OKEN

Okna i dveře podléhají námaze a zatížení. Aby svou funkci stále plnily na 100 %, bez správné údržby a péče se neobejdou. To vám určitě potvrdí každý.

Dřevo je tradičním a stále hojně užívaným materiálem a především dodává líbivý vzhled a příjemnou atmosféru. Bohužel je oproti plastu více náchylné na povětrnostní vlivy a UV záření. Bez občasné péče se neobejdete.

Kontaktujte nás a získejte informace ke každoroční údržbě kování oken a dveří.

 
Více o údržbě
Kompletní servis dřevěných oken a dveří

Servis revize
a oprava

Naši profesionální technici provádí kompletní servis oken i dveří zahrnující revize a opravy. Stručně v bodech se jedná o tyto činnosti:

 • seřízení celoobvodového kování oken a balkonových dveří
 • zajištění těsnosti rámů a křídel
 • promazání kování
 • kontrola těsnění, odtokových drážek
 • upozornění na skryté závady a návrhy řešení opravy

O své zákazníky se staráme s maximální péčí, naše servisní oddělení je vám vždy k dispozici. Náš vztah dodáním zboží nekončí, pečujeme o ně záručním i pozáručním servisem.
 
Více o servisu

Hodnocení zákazníků

Panelový dům Vyškov (+ video)

Profil oken a dveří: Harmony,…
Přečíst

Okna a dveře pro bytové domy

Profil oken a dveří: Deceuninck…
Přečíst

Srub s dřevěnými okny

Profil oken a dveří: Dřevěná…
Přečíst

Rohový bytový dům

Profil oken a dveří: Deceuninck…
Přečíst
Další hodnocení

Profesionální tým, zkušenosti, vstřícnost

Jsme oknostudio

Více o nás

Na trhu od roku

2007

Profíků
v týmu

34

Průměr
reklamací

0.2 %

Úspěšné
realizace

31439

Držíme slovo a jsme féroví

100 %