Produkty

Dřevěné vchodové dveře

Vyrábíme pro vás prvotřídní dřevěné vchodové dveře. Vstupní (vchodové) dveře do domu, jsou nejen funkčním, ale i estetickým prvkem, který, společně s okny, dotváří celkový dojem z celé stavby. Vzhledem k umístění v exteriéru jsou na vchodové dveře kladeny vysoké požadavky - nejen vzhledové, ale i na tepelnou izolaci, bezpečnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Dřevěné vchodové dveře a dřevohliníkové vchodové dveře všechny uvedené požadavky splňují - jsou rozměrově stálé, odolávají povětrnostním vlivům, vyžadují minimální údržbu a zároveň skvěle vypadají. Odpovídají nejvyšším požadavkům na bezpečnost a významně přispívají k ochraně objektu před nezvanými návštěvami.

 
Poptávka / ceník Servis oken

Dřevěné dveře

Dřevěné vchodové dveře jsou klasikou mezi vstupními dveřmi, kterou žádný plast nenahradí. Vstupní dveře z eurohranolů vyrábíme, stejně jako dřevěná eurookna.

Dveře vyrábíme na moderních obráběcích strojích na míru, sladěné s dřevěnými okny i stylem budovy.

Více informací
Dřevěný profil

Dřevěné vchodové dveře

Rámové vchodové dveře, vyrobené z konstrukčních sloupků a poutců

 

Panelové vchodové dveře, vyrobené ze sendvičových dveřních polotovarů


Poptat produkt Showroom Reference

Dřevohliníkové dveře

Dřevohliníkové vstupní dveře jsou moderní alternativou klasických dřevěných vchodových dveří, kombinují vzhled přírodního dřeva v interiéru a extrémní odolnost hliníku na vnější straně. Jsou konstrukčně stálé, mimořádně odolné a pevné, díky opláštění hliníkem se nenatírají a prakticky nevyžadují údržbu.

Stejně jako dřevohliníková okna představují aktuální trend ve stavebních výplních a jsou vhodné i pro pasivní, nulové a plusové domy.

Více informací
Dřevohliníkový profil

Dřevohliníkové vchodové dveře

Rámové vchodové dveře, vyrobené z konstrukčních sloupků a poutců opláštěné hliníkem

 

Panelové vchodové dveře, vyrobené ze sendvičových dveřních polotovarů opláštěných hliníkem


Poptat produkt Showroom Reference
barevné odstíny

Design

Vyberte si z nabídky ať už standardních, či nestandardních barev ze široké škály fólií pro plast nebo barev RAL u hliníku a dřeva.

Vysoká kvalita

Výroba

Samotná výroba byla založena již v roce 1993, před více než 20 lety. Patří tak mezi nejdéle působících výrobce plastových oken a dveří v Čechách a na Slovensku. Od začátku činnosti jsou našimi cíli kvalitní výrobky a maximální spokojenost zákazníka.

Investice do nových technologií a softwaru nás řadí mezi přední výrobce v celé své šířce. Z hlediska objemu výroby a výrobní kapacity plastových oken patříme mezi ty úplně největší.

Důležitá je pro nás důvěra našich klientů a zákazníků. Obrovský důraz klademe na tyto 3 hlavní body:

  • jakost
  • kvalita
  • původ výrobků

K dispozici máme širokou škálu výrobků lišící se nejen designem, ale i použitým materiálem. Výrobní postupy i kapacity neustále zdokonalujeme a navyšujeme, abychom byli schopni plně vyhovět všem našim zákazníkům.
 
Více o výrobě
Dlouhý život pro okna a dveře

Údržba

Okna i dveře podléhají námaze a zatížení. Aby svou funkci stále plnily na 100 %, bez správné údržby a péče se neobejdou. To vám určitě potvrdí každý. Také ale záleží, z jakého materiálu jsou okna nebo dveře vyrobené.

Plast není na údržbu náročný. K preventivnímu ošetření postačí běžné prostředky k čištění a na úklid v domácnosti, které ředíme vodou bez obsahu abraziv (např. JAR). Doporučujeme také přípravky určené přímo k péči o plast, avšak nejdříve je dobré vyzkoušet na malém kousku, aby tato chemie nereagovala na PVC negativně.

Dřevo je tradičním a stále hojně užívaným materiálem a především dodává líbivý vzhled a příjemnou atmosféru. Bohužel je oproti plastu více náchylné na povětrnostní vlivy a UV záření. Bez občasné péče se neobejdete.

Hliník dodá vašim oknům i dveřím moderní vzhled. Navíc jde o velice odolný materiál, který zaručuje dlouhou životnost a odolává i extrémním podmínkám. Jsou zcela nenáročné na údržbu a nekroutí se! Patří však do vyšší cenové kategorie.

Dřevohliník je materiál, který kombinuje výhody obou. Dřevěný základ si zachovává svou dobrou tepelnou izolaci, celoplošné hliníkové krytí ho chrání před povětrnostními vlivy a případnou deformací. Rovněž na údržbu není tak náročný.


Kontaktujte nás a získejte informace ke každoroční údržbě kování oken a dveří.

 
Více o údržbě
Kompletní servis oken a dveří

Servis revize
a oprava

Naši profesionální technici provádí kompletní servis oken i dveří zahrnující revize a opravy. Stručně v bodech se jedná o tyto činnosti:

  • seřízení celoobvodového kování oken a balkonových dveří
  • zajištění těsnosti rámů a křídel
  • promazání kování
  • kontrola těsnění, odtokových drážek
  • upozornění na skryté závady a návrhy řešení opravy

O své zákazníky se staráme s maximální péčí, naše servisní oddělení je vám vždy k dispozici. Náš vztah dodáním zboží nekončí, pečujeme o ně záručním i pozáručním servisem.
 
Více o servisu

Hodnocení zákazníků

Zuzana Lipská (Praha 9)

Dobrý den. Dne 16.9.21jsem kontaktovala tuto…
Přečíst

Vladimír Vyskup (Brno - Stránice)

Nehorázně drahý servis. Za seřízení jednoho…
Přečíst

Věra Pelcová (Praha)

Pro výběr firmy jsem měla tři kritéria, všechna…
Přečíst

Miluše Hříbalová (Praha - Horní Měcholupy)

Dobrý den, dnes mi Váš zaměstnanec Schmidt…
Přečíst
Další hodnocení

Profesionální tým, zkušenosti, vstřícnost

Jsme oknostudio

Více o nás

Na trhu od roku

2007

Profíků
v týmu

34

Průměr
reklamací

0.2 %

Úspěšné
realizace

26217

Držíme slovo a jsme féroví

100 %