Produkty

dřevěná posuvná francouzská okna

Vyrábíme pro vás prvotřídní dřevěná posuvná francouzská okna a dveře, které díky nejmodernějším technologiím a preciznímu dílenskému zpracování ve všech detailech, jsou vždy dodávány v nejvyšší kvalitě. Naše okna a dveře mají nadstandardní výbavu, špičkové bezpečnostní kování a další výhody, která Vám dodá pouze Oknostudio.

Vyrábíme prémiový systém bezbariérových posuvných dveří HST portál (HS portál) pro maximální komfort vašeho domova.

Profily Superial, Genesis a Star nabízí také možnost posuvného systému jako levnější variantu posuvných dveří. Zhoršené ovládání, nejsou bezbariérové a nemají možnost použití velkých ploch ovšem nahrazuje možnost použití klasické ventilace (posuvně sklopné dveře).

 
Poptávka / ceník Servis oken

Dřevěná a dřevohliníková posuvná francouzská okna HST portál

Prémiový systém bezbariérových posuvných dveří HST portál (HS portál) pro maximální komfort vašeho domova.


Více informací
Dřevěný profil

HST portál

Prémiový produkt! Bezbariérové posuvné dveře s komfortním ovládáním, tzv. zdvižně posuvné dveře

Poptat produkt Showroom Reference
PROČ SI VYBRAT

HST portál?

Velké prosklení

Velké prosklení

Díky své jedinečné konstrukci našich zdvižně-posuvných terasových dveří HST si můžete dopřát harmonické spojení interiéru s přírodou.
Exkluzivní design

Exkluzivní design

Jednoduchý a elegantní design s širokou nabídkou barevných provedení Vám dává obrovské množství možností jak vytvořit vizuální stránku domu.
Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

Specifické kování G-U zajistí jednoduché ovládání dveří, které zvládnou i malé děti. Navíc je možné dveře doplnit i o automatické otevírání.

Možnosti otevírání

Možnosti otevírání

Dřevěná a dřevohliníková
posuvná francouzská okna

Druhá možnost posuvného systému je především levnější varianta posuvných dveří. Zhoršené ovládání, složitě řešená bezbariérovost a nemožnost použití velkých ploch ovšem nahrazuje možnost použití klasické ventilace (posuvně sklopné dveře).

Více informací
Dřevěný a dřevohliníkový

profil

Druhá možnost posuvného systému je především levnější varianta posuvných dveří. Zhoršené ovládání, složitě řešená bezbariérovost a nemožnost použití velkých ploch ovšem nahrazuje možnost použití klasické ventilace (posuvně sklopné dveře).


Poptat produkt Showroom Reference
barevné odstíny

Design

Vyberte si z nabídky ať už standardních, či nestandardních barev ze široké škály fólií pro plast nebo barev RAL u hliníku a dřeva.

Vysoká kvalita

Výroba

Samotná výroba byla založena již v roce 1993, před více než 20 lety. Patří tak mezi nejdéle působících výrobce plastových oken a dveří v Čechách a na Slovensku. Od začátku činnosti jsou našimi cíli kvalitní výrobky a maximální spokojenost zákazníka.

Investice do nových technologií a softwaru nás řadí mezi přední výrobce v celé své šířce. Z hlediska objemu výroby a výrobní kapacity plastových oken patříme mezi ty úplně největší.

Důležitá je pro nás důvěra našich klientů a zákazníků. Obrovský důraz klademe na tyto 3 hlavní body:

  • jakost
  • kvalita
  • původ výrobků

K dispozici máme širokou škálu výrobků lišící se nejen designem, ale i použitým materiálem. Výrobní postupy i kapacity neustále zdokonalujeme a navyšujeme, abychom byli schopni plně vyhovět všem našim zákazníkům.
 
Více o výrobě
Dlouhý život pro okna a dveře

Údržba

Okna i dveře podléhají námaze a zatížení. Aby svou funkci stále plnily na 100 %, bez správné údržby a péče se neobejdou. To vám určitě potvrdí každý. Také ale záleží, z jakého materiálu jsou okna nebo dveře vyrobené.

Plast není na údržbu náročný. K preventivnímu ošetření postačí běžné prostředky k čištění a na úklid v domácnosti, které ředíme vodou bez obsahu abraziv (např. JAR). Doporučujeme také přípravky určené přímo k péči o plast, avšak nejdříve je dobré vyzkoušet na malém kousku, aby tato chemie nereagovala na PVC negativně.

Dřevo je tradičním a stále hojně užívaným materiálem a především dodává líbivý vzhled a příjemnou atmosféru. Bohužel je oproti plastu více náchylné na povětrnostní vlivy a UV záření. Bez občasné péče se neobejdete.

Hliník dodá vašim oknům i dveřím moderní vzhled. Navíc jde o velice odolný materiál, který zaručuje dlouhou životnost a odolává i extrémním podmínkám. Jsou zcela nenáročné na údržbu a nekroutí se! Patří však do vyšší cenové kategorie.

Dřevohliník je materiál, který kombinuje výhody obou. Dřevěný základ si zachovává svou dobrou tepelnou izolaci, celoplošné hliníkové krytí ho chrání před povětrnostními vlivy a případnou deformací. Rovněž na údržbu není tak náročný.


Kontaktujte nás a získejte informace ke každoroční údržbě kování oken a dveří.

 
Více o údržbě
Kompletní servis oken a dveří

Servis revize
a oprava

Naši profesionální technici provádí kompletní servis oken i dveří zahrnující revize a opravy. Stručně v bodech se jedná o tyto činnosti:

  • seřízení celoobvodového kování oken a balkonových dveří
  • zajištění těsnosti rámů a křídel
  • promazání kování
  • kontrola těsnění, odtokových drážek
  • upozornění na skryté závady a návrhy řešení opravy

O své zákazníky se staráme s maximální péčí, naše servisní oddělení je vám vždy k dispozici. Náš vztah dodáním zboží nekončí, pečujeme o ně záručním i pozáručním servisem.
 
Více o servisu

Hodnocení zákazníků

Zuzana Lipská (Praha 9)

Dobrý den. Dne 16.9.21jsem kontaktovala tuto…
Přečíst

Vladimír Vyskup (Brno - Stránice)

Nehorázně drahý servis. Za seřízení jednoho…
Přečíst

Věra Pelcová (Praha)

Pro výběr firmy jsem měla tři kritéria, všechna…
Přečíst

Miluše Hříbalová (Praha - Horní Měcholupy)

Dobrý den, dnes mi Váš zaměstnanec Schmidt…
Přečíst
Další hodnocení

Profesionální tým, zkušenosti, vstřícnost

Jsme oknostudio

Více o nás

Na trhu od roku

2007

Profíků
v týmu

34

Průměr
reklamací

0.2 %

Úspěšné
realizace

26217

Držíme slovo a jsme féroví

100 %