Doplňky oken a dveříPlastová Okna Brno, žaluzie, sítě proti hmyzu, parapetyOknostudio dodává veškeré doplňky do oken a dveří ale i nejen naší výroby.

 
Z našeho širokého sortimentu si můžete vybrat to, co původně u Vašeho dodavatele oken a dveří nebylo součástí objednávky.

Jsme schopni pokrýt dodávky jakékoli velikosti, například následné montáže především žaluzií a sítí proti hmyzu.

Ptáte se proč? Protože od nás dostanete vždy lepší cenu. Více čtěte akci Oknostudio - žaluzie a sítě vždy levněji


 

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie jsou vždy v celostínícím provedení, ovládané řetízkem. Na výběr z cca 60ti barevných variant lamel a 10ti barevných variant krycích plechů. Vždy umíme barevně sladit žaluzie k vašim oknům. 
 

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Každý den Vás chráníme před komáry, mouchami, můrami. Klienti naše sítě využívají ale také jako ochranu před netopýry či před případným rizikem vypadnutí jejich domácích mazlíčků z okna.
 

Interiérové parapety

Vnitřní PVC parapety dodáváme pouze kvalitní plastové, komůrkové. Kvalita PVC parapetů je oceňována staviteli po celé Evropě a naše společnost je součástí dodavatelů. Parapety  jsou vyrobeny z kvalitního PVC, jenž dává parapetním deskám vysokou stabilitu a odolnost proti poškození.

Dřevotřískové DTD parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm) na dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál. Jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, výrazně vyšší přilnavost k montážním materiálům. Při konečné montáži a po ukončení montáže nesmí vlhkost vzduchu v místnosti přesáhnout 60%. Šířka: 150mm - 600mm
Dekory: bílá, šedá, kraket, tmavý ořech, carrerská šedá (šedý marmor), javor, buk, olše, světlý dub, třešeň, mahagon, tmavý dub, zlatý dub, onyx. (znázorněné obrázky se mohou lišit od skutečnosti, navštivte naši kancelář k prohlédnutí kompletního vzorníku)
 

Venkovní eloxované hliníkové 2mm parapety

Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 m s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností vůči působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Optimální slitina z jakostních surovin, vyrobeno přesnou technologií: Al Mg Si 0,5 F22. Síla stěny dle šířky mezi 1,5 až 2,6 mm. Kvalitní úprava povrchu dle DIN-určené eloxování a úpravě povrchu práškováním s vysokou mechanickou odolností a barevnou stálostí.
Dekory: bílá, tmavě hnědá, okr, světlý a tmavý bronz, stříbrná
 

Okrasné dveřní výplně vchodových dveří

Do vchodových dveří dodáváme okrasné dveřní výplně, které si můžete prohlédnout v galerii společnosti Perito nebo přehled výplní dodavatele GAVAplast. Pokud byste raději jednoduchý styl vchodových dveří, na naší kanceláři Vám ukážeme další možnosti bez použití okrasných dveřních výplní.

Poštovní schránky, dopisní vhozy, komunikace a zvonky

Součástí dveří plastových, hliníkových či dřevěných bývá obvykle i dopisní vhoz. Ve dveřích do bytových domů se jedná o sestavy schránek pro všechny nájemníky včetně vhozu pro domovní správu a letáky. Tyto schránky lze dodat v nejrůznějších variantách, barevné paletě i použití. Schránky lze umístit jak do dveří, tak je lze také zazdít do zdi, případně umisťovat do zádveří domu jako nástěnná varianta.
Další doplňky spojené s poštovními schránkami jsou letákové koše,stojany na letáky, vitríny a nástěnky.
Součástí venkovního tabla se schránkami může také být komunikační jednotka s mikrofonem a reproduktorem, zvonky "Antivandal". Pro vyšší bezpečnost i komfort dodáváme čipový systém nebo speciální přístupy při použití například u komerčních budov - čip pro schránky jednotlivých firem apod.
 

Další doplňky oken a dveří

Dále mohou být součástí našich výrobků také elektrický vrátný, madla vchodových dveří, samozavírače, stavěče křídla, dopisní vhozy, kukátka,..MENUX