VÝROBA

Produktová

Výroba plastových oken a dveří

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří probíhá na nejmodernějších strojních zařízeních od společností Elumatec, Stürtz a Berchtold. Je řízena nejnovější verzí on-line softwarového programu Klaes. Díky těmto faktorům je naše společnost schopna vyrobit 500 okenních jednotek za jednu směnu. Tyto výrobní kapacity umožnily zvýšit celkovou produkci na 150 000 okenních jednotek ročně.

Dřevěná eurookna a dřevěné vchodové dveře jsou klasika, kterou vyrábíme po celé generace a umíme to. Dokonalý vzhled, dlouhá životnost při pečlivé údržbě jsou jedním z mnoha důvodů, díky kterým kvalitní eurookna přečkala boom plastových oken a stále patří mezi nejčastější výplně otvorů u nových staveb i rekonstrukcí.

Venkovní a vnitřní stínění vyrábíme vždy na míru. Pasuje proto do každého domu i bytu a hodí se k zastínění oken, dveří nebo terasy. Každý náš výrobek prochází testováním a pečlivou výstupní kontrolou.

Postup

VýrobA PLASTOVÝCH OKEN

Laminovací linka


Laminaci podle požadavků zákazníka zajišťuje laminovací linka, která nám dovoluje zkrácení termínů dodání. Laminační fólie jsou dodávány v různých barevných provedeních.

Nářezové centrum


Počítačem řízené nářezové centrum Schirmer zajišťuje velmi přesný nářez plastových profilů. Dokonale přesné zpracování zlepšuje vlastnosti oken a dveří.

Svářecí a začišťovací automaty


Jednotlivé profily spojují do rámů a křídel svářecí automaty Stürtz a Urban. V dalším kroku začišťovací linka s více nástroji dokonale začistí celý obvod svařené části okna.

Kovací automaty


Kovací automaty RM 1000 a S4 zajišťují vrtání a šroubování závěsů a montáž kování na křídlo. Vysoká přesnost a spolehlivost výroby znamená vyšší kvalitu.

Kompletizace a expedice


Okna a dveře jsou ručně zkompletovány a pokud je všechno v pořádku, tak výstupní kontrola dá zelenou pro expedici bezchybného okna k zákazníkovi.