Věnujeme se Vám MAXimálně..Každý klient naší společnosti dostává od našich obchodníků maximum informací pro správné rozhodnutí. Provázíme Vás nepřehledným oborem a vybavíme Vás důležitými poznatky, na základě kterých pro Vás bude výběr partnera pro vaši realizaci snadnější. Osobní setkání na naší kanceláři je pro Vás výhodou.

Společnost Oknostudio vždy nabízí něco víc..

Hodnocení - recenze společnosti Oknostudio 

Před realizací je upřena pozornost na Vaší zakázku ve všech směrech, bez ohledu na velikost či rozsah, a to s maximální péčí. Konzultace v naší kanceláři s obchodníkem je vždy ku prospěchu. Poodhalí Vám technické či jiné detaily, které by Vás nemusely v dané chvíli napadnout a opět upřesní celkový rozpočet před finálním zaměřením. Tím tedy naši prvotní nabídku nepodhodnotíme, aby se v porovnání s konkurenčními zdála na první pohled nižší, ale bude se s největší pravděpodobností rovnat finální podobě i ceně která bude ve Smlouvě o dílo uvedena.

Technici našeho týmu Vám pak při odborném zaměření oken a dveří, které je vždy zdarma, dále mohou poradit, jak jednotlivé řešení usazení či dělení prvků řešit. Opět jsou zde detaily, na které Vás upozorníme, a nebude nic opomenuto. Při stavbě nových domů, jsou tyto detaily mnohdy klíčové a při koordinaci s návaznými pracemi, každý klient naši vstřícnost a individuální přístup oceňuje.

Po celkové realizaci Vám společnost Oknostudio dává záruku servisu vašich oken a dveří po celou dobu záruky na vaše výrobky námi dodané. V praxi to pak znamená, že záruka na základní servis, tedy seřízení výrobků, prohlédnutí případných závad, je pro Vás po dobu 60ti měsíců ZDARMA. Věnujte prosím pozornost i této informaci, v praxi je pak běžné, že některé společnosti po doplacení zbylé částky za vaši zakázku o Vás už nikdy nechtějí slyšet.

Oknostudio dále doporučuje:

Oknostudio - SERVIS OKEN A DVEŘÍ
NAŠE SLUŽBY
RADY A INFORMACE
MENUX