Venkovní žaluzie | Plastová Okna Brno, Praha

Venkovní předokenní žaluzie Brno, Praha, celá ČrZAMĚŘENÍ, DOPRAVA a MONTÁŽ ZA 1,-* ve městě Brno, Praha a dalších městech

cenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle do 24hodin od obdržení
zaměření je obvykle konzultováno do 48hodin od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou
zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
- zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
- vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací
 

Exklusivní nadstandardní prodloužená záruka 4 roky! pro venkovní žaluzie a rolety

Exklusivní nadstandardní prodloužená záruka 5 let! pro motory Somfy a Geiger

(dle záručních podmínek výroby)

venkovní žaluzieVenkovní předokenní žaluzie nejen v Brně a Praze ale celé Čr

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem.

Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky.
Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z, kde je tento efekt téměř dokonalý. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plechy.

Doporučujeme: "Z"  lamely s maximálním krytím a pohon motorem; pro větší komfort také s dálkovým ovládáním. Výhodou oproti venkovním roletám je možnost regulace lamel - jejich naklápění, tím možnost vpuštění potřebného světla do interiéru.
 

prodložená záruka 4 roky pro venkovní žaluzie a venkovní rolety
 


VENKOVNÍ ŽALUZIE Z 70, Z 90

Z 70 / Z 90 - nejvyspělejší systém venkovních žaluzií vhodný k zastínění rodinných domů a administrativních budov. V zavřeném stavu žaluzie se "Zet" lamelami zajišťují dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt a snižuje hlučnost žaluzie. Díky zalomení lamel do písmene Z jsou maximálně odolné vůči ohybu a průhybu. Ovládání manuál nebo motor.

DOPORUČUJEME! pro maximální pohodlí s motorem je neprodávanější typ venkovní žaluzie.


Venkovní žaluzie C 50, C65, C80

C 50 - lze použit v interiéru i exteriéru tam, kde není příliš silný vítr. Vedení v lištách nebo ocelovým lankem. Určena je spíše pro zastínění menších ploch a prostor. Ovládání manuál nebo motor.

C 65 - oblíbené provedení C lamel. Vedení v lištách pro vyšší stabilitu žaluzie nebo ocelovým lankem. Určena je pro rodinné domy, pracoven a kanceláří. Ovládání manuál nebo motor. Výhodou je vyšší tuhost lamel.

C80 - nejoblíbenější provedení C lamel. Šířka 80mm se záhyby po celé délce zajišťuje nejvyšší stabilitu ve větru, vyšší odolnost vůči tlaku to vše v kombinaci s vedením v lištách je také ochrannou překážkou před vloupáním. Ovládání manuál nebo motor.

DOPORUČUJEME! pro svůj typický  vzhled venkovních žaluzií.MENUX