Venkovní předokenní žaluzie Brno, Praha, celá Črcenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle v nejbližších dnech od obdržení (v plné sezóně je termín delší)
zaměření je obvykle konzultováno během následujících dnů od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou (v plné sezóně je termín delší)
zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
- zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
- vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací

venkovní žaluzieVenkovní předokenní žaluzie nejen v Brně a Praze ale celé Čr

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem.

Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky.
Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z, kde je tento efekt téměř dokonalý. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plechy.

Doporučujeme: "Z"  lamely s maximálním krytím a pohon motorem; pro větší komfort také s dálkovým ovládáním. Výhodou oproti venkovním roletám je možnost regulace lamel - jejich naklápění, tím možnost vpuštění potřebného světla do interiéru.
 

 


VENKOVNÍ ŽALUZIE Z 70, Z 90

Z 70 / Z 90 - nejvyspělejší systém venkovních žaluzií vhodný k zastínění rodinných domů a administrativních budov. V zavřeném stavu žaluzie se "Zet" lamelami zajišťují dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt a snižuje hlučnost žaluzie. Díky zalomení lamel do písmene Z jsou maximálně odolné vůči ohybu a průhybu. Ovládání manuál nebo motor.

DOPORUČUJEME! pro maximální pohodlí s motorem je neprodávanější typ venkovní žaluzie.


Venkovní žaluzie C 50, C65, C80

C 50 - lze použit v interiéru i exteriéru tam, kde není příliš silný vítr. Vedení v lištách nebo ocelovým lankem. Určena je spíše pro zastínění menších ploch a prostor. Ovládání manuál nebo motor.

C 65 - oblíbené provedení C lamel. Vedení v lištách pro vyšší stabilitu žaluzie nebo ocelovým lankem. Určena je pro rodinné domy, pracoven a kanceláří. Ovládání manuál nebo motor. Výhodou je vyšší tuhost lamel.

C80 - nejoblíbenější provedení C lamel. Šířka 80mm se záhyby po celé délce zajišťuje nejvyšší stabilitu ve větru, vyšší odolnost vůči tlaku to vše v kombinaci s vedením v lištách je také ochrannou překážkou před vloupáním. Ovládání manuál nebo motor.

DOPORUČUJEME! pro svůj typický  vzhled venkovních žaluzií.

Orientační náhled na barvy lamel venkovních žaluzií. Upozorňujeme, že originální barvy si můžete po předchozí smluvené schůzce s obchodníkem prohlédnout na showroomu v Brně i v Praze. Váš monitor tyto barvy zkresluje.
Lamely lze mimo základní barvy lakovat do barev RAL.
lamela 10
lamela 71
lamela 110
lamela 130
lamela 140H
lamela 140S
lamela 240
lamela 2900
lamela 7012
lamela 7016
lamela 7021
lamela 7022
lamela 780D
lamela 780H
lamela 904
lamela 905MENUX