Venkovní předokenní rolety Brno, Praha, celá Črcenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle v nejbližších dnech od obdržení (v plné sezóně je termín delší)
zaměření je obvykle konzultováno během následujících dnů od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou (v plné sezóně je termín delší)
zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
- zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
- vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací

Venkovní roletyVenkovní předokenní rolety Brno, Praha, celá Čr

 
Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem, nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Doporučení: hliníkové lamely plněné polyuretanovou pěnou ovládané motorem na dálkové ovládání pro vaše maximální pohodlí
Doporučujeme též možnost integrované rolovací sítě proti hmyzu.

Výhody předokenních rolet Oknostudio:

- nejúčinější zastínění jsou předokenní rolety
- ochrana před nezvanými pohledy z venčí a také účinná bezpečnostní bariéra
- úspora energie - snížení nákladů na vytápění, snížení tepelných ztrát
- hluková bariéra
- hliníkové lamely a další komponenty pro maximální životnost a stabilitu dodávají pro výrobu dodavatelé z Německa
- výběr z designu horních boxů

= špičkový kvalitní výrobek instalují montážníci odborně a profesionálně.
 
 


Předokenní roleta určená pro dodatečnou montáž

Skládá se z lamel, roletového laboxu a vodících lišt. Lamely o krycí výšce 37mm, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) nebo plastové. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v různých velikostech v závislosti na výšce rolety. Vodící nohy se připevňují na rám okna nebo do ostění. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání pro maximální komfort a pohodu.
 

Předokenní roleta se zaomítacím (podomítkovým) boxem

docílí čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Roleta se skládá z lamel, boxu a vodících lišt. Lamely mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) nebo plastové. Roletový box je vyroben z hliníkového plechu a je dodáván v různých velikostech v závislosti na výšce rolety. Box může být opatřen deskou k zaomítání a omítací hliníkovou lištou pro možnost zaomítání. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání. Stejně jako roleta montovaná dodatečně, může být i podomítková roleta vybavena navíjecí protihmyzovou sítí.
 

Roleta do Rono překladu

je typ běžné podomítkové rolety. Navíjecí box s pancířem je umístěn do nadotvorového překladu, kde je pro něj překladovým systémem Rono připravena schránka. Lamely, mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou). Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku.

Roleta do překladu HELUZ 

Roletový překlad HELUZ slouží jako nadokenní nosný překlad a zároveň jako schránka pro osazení stínících systémů - venkovních rolet a žaluzií. Schránka je vyrobená z jednoho kusu. V překladu jsou uvnitř prostoru pro roletu v jeho horní části zabudované lišty pro upevnění držáku hřídele rolety, které umožňují posunutí držáku rolety podle konstrukční šířky okna.
Návod na větrání prostor a místností okny osazeny hliníkovými roletami
 
Větrání okny a to i na ventilační polohu v zimním období je možné provádět pouze pokud je pancíř rolety kompletně zatažený do boxu v horní poloze. V případě, že není dodržen tento postup, může docházet ke kondenzování vody na pancíři rolety nebo jejích jiných částech. Kondenzát může při nízkých venkovních teplotách zamrznout, což může zapříčinit nefunkčnost rolety. Obslužná manipulace s roletou v tomto případě může způsobit poškození rolety. V případě takovéto námrazy je možné obsluhovat roletu až po jejím rozmrznutí! Na rolety poškozené nesprávnou obsluhou se nevztahují záruční podmínky.MENUX