SIEGENIA AUBI okenní a dveřní

okenní a dveřní kování SIEGENIA AUBI

Vytvářet z místností prostor pro život, aby se v nich lidé cítili dobře: Tohoto cíle dosahujeme živou firemní kulturou orientovanou na proces, otevřeností vůči světu a orientací na zákazníka. Úspěšně se slučují s vysokými nároky na kvalitu a s mimořádnou silou inovací, kterou jsme důsledně zaměřili na maximální komfort místností.

Od estetiky a designu přes bezpečnost a bezpečí až po kvalitu vzduchu v místnosti, rozsahu a komfortu ovládání – cílená realizace těchto rozdílných aspektů komfortu místností je u společnosti SIEGENIA středem vývoje nových okenních, dveřních a komfortních systémů.
K tomu sázíme na úzkou spolupráci s našimi zákazníky, vyhraněnou systémovou myšlenku a komplexně promyšlenou souhru řešení, která uvádějí v soulad techniku udávající směr a ekonomické zpracování s maximálním užitkem pro koncové uživatele.

Vývoj výrobků a řešení pro moderní bydlení budoucnosti – to je možné pouze tehdy, když budeme dennodenně ukazovat inovační sílu a včas obsadíme trhy budoucnosti. Tak se nám podaří průběžně dále rozvíjet to, čeho jsme již dosáhli, a dopomoci uživatelům našich řešení k tomu, aby se cítili ještě lépe.

 

okenní a dveřní kování SIEGENIA AUBI

Kování pro oknaTITAN AF, FAVORIT
 ALU axxent (skryté kování)
 starší typy kování SIEGENIA AUBI
  
Kování pro dveřeKFV AS
 starší typy kování
  
Doplňkykliky, vložky
 

Brno

+420 545 212 920

Praha

+420 251 177 316

Antonín Kordula

 

Soňa Iliášová


MACO kování ROTO kování G-U Gretsch Unitas kování SIGENIA AUBI kování WINKHAUS kování

Kování pro oknaactivPilot
 starší typy kování Winkhaus
  
Kování pro dveřeWinkhaus autoLock, hookLock, solidLock
 starší typy kování Winkhaus
  
Doplňkykliky, vložky
 

Brno

+420 545 212 920

Praha

+420 251 177 316

Lucie Hortová

 

Soňa Iliášová
MENUX