ROTO okenní a dveřní kováníservis oken


ROTO kování

okenní a dveřní kování ROTO

 
Firmě Roto Frank AG patří díky její technice stavebního kování první místo v produkci kování pro okna a dveře v celosvětovém měřítku. Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí firma Roto odpovídající typ kování, a to nezávisle na tom, zdali se jedná o výplň otevíranou ven nebo dovnitř v provedení otevíravě sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím nebo „zdvižně“-posuvném.
 
Okna a dveře otevírají prostoty, ale zároveň i zajišťují ochranu. Kování tedy v podstatě vytváří rozhraní mezi interiérem a exteriérem, přičemž cílem firmy ROTO je užitné vlastnosti oken a dveří neustále zlepšovat. Kování Roto zohledňuje v rámci svého řešení veškeré dnes diskutované parametry, které by měly stavební výplně garantovat a sice bezpečnost, úsporu topné energie a komfort.
 
Zařídit, aby se okna sama sklopila a následně opět plnohodnotně uzavřela, docílit správného větrání včetně propojení s klimatizační jednotkou popř. topným systém budovy, nebo efektivně zabezpečit okna proti vloupání s možností signalizace na poplachovou centrálu? Řešení Vám již dnes nabízí výrobní program firmy Roto Frank AG.

Okenní a dveřní kování ROTO:

 
Kování pro oknaROTO NT
 ROTO Designo (skryté kování)
 starší typy kování ROTO
  
Kování pro dveřeROTO DoorSafe
 ROTO DoorSafe Tandeo
 starší typy kování ROTO
  
Doplňkykliky, vložky
 

Brno

+420 545 212 920

Praha

+420 251 177 316

Antonín Kordula

 

Soňa Iliášová


 ROTO kování G-U Gretsch Unitas kování SIGENIA AUBI kování WINKHAUS kování


 MENUX