Práce s týmem Oknostudio

Hledáme kolegy do týmu, možná jste to právě vy?

Pokud jste se opravdu našli, kontaktuje emailem jednatele společnosti, Ing. Martina Rakušana , rakusan@oknostudio.cz případně zanechte vzkaz na konkrétní pobočce viz kontakty

Montážník venkovních rolet, žaluzií a markýz s praxí

Hledáme montážníka venkovní stínící techniky s praxí. Nutná znalost systému montáž (manuál + elektro), zaměřování.

Náplň: zaměřování zakázek a konzultace se zákazníky, předmontážní skladová příprava, montáže, předávání zakázek.

Požadujeme: zodpovědnost, profesionální jednání a slušné vystupování, týmového ducha, praxi v oboru, řp. sk. B

Nabízíme: HPP, týmový přístp, zázemí kvalitní fungující firmy, profesionální vybavení, odměny a prémie

Plat: od 22.000,-

Montážník oken a dveří s praxí

Hledáme profesionálního montážníka oken a dveří (plastová, dřevěná, hliníková), jako šéfmontéra do nové montážní posádky.

Náplň: předmontážní skladová příprava zakázek a montážního materiálu, montáže oken a dveří, předávání zakázek.

Požadujeme: zodpovědnost, profesionální jednání a slušné vystupování, týmového ducha, praxi v oboru, řp. sk. B (C+E výhodou)

Nabízíme: HPP, týmový přístp, zázemí kvalitní fungující firmy, profesionální vybavení, odměny a prémie

Zedník pro zapravování oken a dveří

Hledáme zedníka se zkušenostmi se zapravováním oken a dveří s drobným vyzdíváním.

Náplň: zednické zapravování oken a dveří, typ panel, cihla a především kastlová okna, drobné vyzdívání, předávání zakázek.

Požadujeme: zodpovědnost, profesionální jednání a slušné vystupování, týmového ducha, praxi v oboru, řp. sk. B

Nabízíme: úvazek formou HPP nebo ŽL, týmový přístp, zázemí kvalitní fungující firmy, profesionální vybavení, odměny a prémie

MENUX