Eurookna - Dřevěná Okna a DveřeDřevěná eurookna a dveře

"Nechte vyznít přirozenou krásu dřeva".. naše dřevěná eurookna a dveře zútulní Váš domov.

Hledáte špičkově zpracovaná, kvalitní a krásná okna z tradičního materiálu - dřeva? Jste na správném místě..
 

Eurookna kouzlo dřevěných eurooken a dveří

Naše dřevěná eurookna a dveře jsou vyráběna z tradičních materiálů. Dřevo sálá neobyčejnou atmosféru Vašemu domovu, doplňující prvotřídní zpracování každého detailu moderními technologiemi ve výrobě. Všechny dřeviny, dříve než se zpracují, jsou vysoušeny na 12-14% vlhkosti, což je ideální pro následné zpracování a životnost. Dřevěná eurookna mají výborné teplně-izolační vlastnosti, odolávají nízkým bodům mrazu ale i teplým dnům a zářícímu sluníčku. Vše ale samozřejmě vyžaduje následnou péči.

eaurookno IV 68
eurookno IV 68 dvojsklo
eurookno iv 78
eurookno IV 78 dvojsklo

eurookno IV 78 trojsklo
eurookno iv 92
eurookno IV 92 trojsklo


Druhy materiálu, z nichž se dřevěná okna a dveře vyrábí

Při výrobě používáme třívrstvý a čtyřvrstvý eurohranol dle profilového systému okna (IV68, IV78, IV92).
Z dřevin je nejvíce používaný smrkový eurohranol napojovaný a fixní (bez podélného napojení). Druhou nejvíce používanou dřevinou je meranti fix. Zpracování eurohranolu v kombinaci s kvalitní povrchovou úpravou zajišťuje dobré fyzikální i estetické vlastnosti výrobku, stejně jako velmi příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.
 

Povrch a barva dřevěných eurooken a dveří

Povrchová úprava oken se od předchůdců eurooken značně zdokonalila a docílila vysoké kvality, životnosti a lehké obnovitelnosti. Okno je nejdříve vybroušeno do dokonale hladkého povrchu, potom máčeno do první vrstvy (impregnace) a konečná fáze je provedena nástřikem přesně dané tloušťky vodou ředitelného akrylátového laku s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Při dodržení všech postupů je životnost takového laku velmi vysoká.
V případě, že by Vás neuspokojila škála lazurovacích laků, je možnost provést povrchovou úpravu okna v jakékoli krycí barvě dle vzorníku RAL. Zde naleznete více informací k barvám: Vzorník lazur dřevěných eurooken

Oknostudio dále doporučuje: 

Žaluzie a sítě do dřevěných eurooken
Reference společnosti OknostudioMENUX