Plastová okna NEJRYCHLEJI..Jako nadstandardní službu našim klientům poskytujeme rychlost v dodání plastových oken a dveří. 
 
Společnost Oknostudio Vám splní termín realizace již za 3 týdny od uzavření smlouvy. Naší předností je rychlost, kterou naši klienti vždy ocení. Využijte tuto nadstandardní službu také, protože Vy za ni nikdy připlácet nebudete. Informujte se na detaily u našich obchodníků.
 

Rychlost ve výrobě, dodání oken a dveří je nejen prioritou, ale i obrovskou konkurenční výhodou. 

Naší další výhodou je rychlost realizace. Naše montážní skupiny jsou schopny zvládnout kompletní práce, ttj. demontáž stávajících oken, montáž, zednické zapravení a ekologickou likvidaci vašeho bytu až do velikosti 4 +1 v panelovém či cihlovém domě, za jediný den. Samozřejmě vše při zachování maximální kvality všech jednotlivých úkonů.

Principy a podmínky:

1) Pokud tedy stihneme v kooperaci vytvořit rozpočet, schválit jej, odborně zaměřit nová okna a dveře naším technikem, podepsat Smlouvu o dílo a uhradit zálohu pro vaši zakázku vždy do pátku, následující pondělí je započat termín zanesení dat do výroby, objednávky materiálu, kontaktování managera montáží a domluva termínu montáže vaší zakázky. Pokud se Vám nebude námi navrhnutý termín zamlouvat, je možné ho posunout na pozdější dobu.

2) Druhým principem je skladový materiál. Jedná se o materiál, který je skladem,není  tedy potřeba jej objednávat (ue skladů v Německu) a proto jsme schopni dodržet krátký termín dodávky. Nejobvyklejší barvy, jako je oboustranná bílá, jednostranný či oboustranný zlatý dub, jsou součástí skladových zásob. Tyto barevné varianty jsou nejčastěji objednávané. U dalších barev je vždy třeba prověřit jejich aktuální dostupnost. Vždy se prosím dotazujte našich obchodníků na termíny dodání.

3) Třetím principem je doplněk dodávky oken a dveří, jako součást zakázky. Asi nejobvyklejší je příklad "okrasné dveřní výplně" do vchodových dveří. Naše výroba je schopna termín v základních barvách vždy dodržet, ovšem termíny dodání například "dveřních výplní Gava nebo Perito" je delší, protože dveře čekají na dodávku dveřní výplně, která se vsadí do křídla dveří na speciální zasklívací stolici a poté se expeduje na mezisklad. V okamžiku naskladnění na mezisklad Vás kontaktuje manager montáží kvůli domluvě termínu montáže oken a dveří. Obvykle, je-li zakázka tvořena okny a dveřmi s okrasnou výplní, okna a dveře jsou vyrobena a čeká se na výplň, je běžné z ekonomických důvodů vyčkat, často se montuje až celá zakázka. Ovšem dle domluvy lze montovat pouze okna, vchodové dveře zvlášť - vždy nutno konzultovat s kanceláří. 


Oknostudio dále doporučuje:

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘEMENUX