Látkové rolety do oken Brno, Praha a celá ČrLátkové žaluzie

ZAMĚŘENÍ, DOPRAVA a MONTÁŽ ZA 1,-* ve městě Brno, Praha a dalších městech

- Pouze my Vám dáme vždy nižší cenu než konkurence**

cenová nabídka je zpracována a odeslána obvykle do 24hodin od obdržení
zaměření je obvykle konzultováno do 48hodin od vašeho potvrzení souhlasu s cenovou nabídkou
montáž látkových rolet ve standardu je možná již během několika málo dní od potvrzení objednávky
zakázky do 10.000,- jsou pro Vás obvykle vyráběny bez zálohy
- zaměření a montáže jsou vždy prováděny profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru
- vyrobeny a montovány tisíce kusů ročně s nulovým procentem reklamací

Látkové rolety brnoLátkové rolety - textilní rolety

Látkové roletky jsou alternativou k interiérovému zastínění. Pokud pro Vás nejsou praktické interiérové žaluzie, nehodí se Vám vertikální žaluzie, zvolte látkové roletky které jsou dekoračním i praktickým doplňkem. Na výběr nabízíme několik desítek rozmanitých vzorů i barev od designových až po absolutně zastiňující včetně látkových rolet s dětskými motivy pro nejmenší do jejich dětských pokojů.

Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

 

Látková roleta volně visící

Určna pro montáž na rám okna, do zdi nebo do stropu. Ovládané pvc nebo kovovým řetízkem, případně elektrickým pohonem. Možnost vybrat ze standardních látek nebo z látek typu den/noc.
Ve variantě také jako luxusní doplněk pro váš byt či dům v provedená přírodní elox v několika provedení horní lišty. Možnost doplnit led-diodovým osvětlením.

Látková roleta s krytem návinu a krycími lištami

Textilní roletka s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). Možnost vybrat ze standardních látek nebo z látek typu den/noc.
 

Látková roleta do střešních oken (Velux, Fakro, Roto a další)

Určena pro střešní okna vhodná do rozměru 1200 x 1400mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Krycí lišta návinu, boční krycí lišty a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomoci šroubů na křídlo (zmenšuje světlost). BARVA BOČNÍCH KRYCÍCH LIŠT : bílá, hnědá, stříbrná, světlá borovice, tmavá borovice
 

Látková roleta "Den noc" (Day night, Zebra, Twintex, Twinroll)

Designová funkční roleta je vyrobena ze dvou různých materiálů, které mají různou propustnost světla. Jedna část látky světlo zakrývá, druhá naopak propouští. Díky tomuto lze jednoduše regulovat světlo v místnosti podle vlastních potřeb.
MENUX