Kování plastových oken a dveřímaco multimaticOknostudio - kování MACO Multimatic pro Vaši nejvyšší bezpečnost

Společnost Oknostudio Vám dodává okna a dveře z profilů německých prvotřídních systémů. Špičková okna ale bez nejlepšího kování, které může trh nabídnout, jsou "pouze" dobrá okna. Volba výroby byla jasná. Dát zákazníkovi produkt v nejlepším možném provedení, tedy včetně kování, které si naše okna zaslouží a tím zvýšit pocit bezpečí na maximum. Jistota bezpečí Vás, Vaší rodiny i majetku.
 

Standardní výbava Vašich oken je vždy: mikroventilace na otvíravě-sklopných křídlech, pojistka proti chybné manipulaci, mechanismus zabraňující svěšení křídla, protiprůvanová pojistka na okenních křídlech, protiprůvanová pojistka na balkonových dveřích vždy s madélkem z venčí, bezpečnostní protikusy k i.S. čepům.  Doporučujeme kliky s "tlačítkem" (info u obchodníků)

 


Ke stáhnutí:

Leták Bezpečná okna

Prezentace MACO Multimatic
MACO Multimatic - návod na obsluhu
MACO Multimatic - Prohlášení o shodě


 

 

Oknostudio - kování MACO Multi power - špičkový design a nejvyšší kvalita

Skryté bezpečnostní kování plastových oken splňuje nadstandardní požadavky na bezpečnost, jež je v našich výrobcích na prvním místě, dále však také vyzdvihuje designovou stránku oken. Skryté bezpečnostní kování nabízí čistý pohled na okna bez viditelných pantů.
 

Technické informace výrobce

 

Oknostudio doporučuje: Bezpečná okna MACO informační produktový web ke kování, použité v našich oknech.
V seznamu prodejců oken s bezpečnostním kováním MACO Multimatic naleznete také OknostudioMENUX