GARANCE PŮVODU oken a dveříKlienti společnosti Oknostudio mají vždy 100% jistotu původu oken a dveří, která jsou předmětem jejich objednávky. Součástí této služby je dále odkrytí původu výrobků konkurenčních firem.

Klademe obrovský důraz na jeden z pilířů - jakost, kvalita a původ výrobků - na kterém je stavěna důvěra klientů a zákazníků. 
Společnost Oknostudio nedováží okna, dveře či jakékoli doplňky oken a dveří z Polska. Veškeré použité materiály jsou vždy kompletně certifikovány ve státní zkušebně a stejné výrobky se dostávají i do vašich domovů.
Profily plastových oken, pozinkové ocelové výztuže, kování, izolační skla, kliky, a další. To vše má jasný původ, který vždy vyčtete ze štítků na našich výrobcích.

V žádném případě se nemůže stát, jak se již několikrát stalo a každý den děje, že certifikované výrobky byly použity pouze ve zkušebně, ale "jiné" výrobky jsou dodávány a montovány právě ve Vašem bytě či domě. Praktiky některých společností nemají obdoby, nicméně Vy udělat chybu nemusíte, jste námi o tomto riziku informováni.

Proto požadujte jistotu původu oken a dveří společnosti Oknostudio.


Oknostudio dále doporučuje:

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE
VÝROBA OKEN A DVEŘÍ OKNOSTUDIO

MENUX