FAQ Tipy a rady
Zpět

Unikátní prémiový svár V-Perfect

PRÉMIOVÁ OKNA S UNIKÁTNÍM DESIGNOVÝM SVAŘENÍM

V-Perfect je první a jediná technologie na světě
, která úplným odstraněním svárového spoje z rohu umožňuje získat esteticky dokonalá plastová okna.

Nový výrobní standard, který je nepřekonatelný a lze jej dosáhnout pouze se 4-hlavovým svařovacím strojem EVO SL4-FF, který snižuje celkové rozměry a maximalizuje potenciál PVC a umožňuje kombinace materiálů, které dosud byly nepředstavitelné.

Odstraněním všech defektů z okenního rámu a tím, že je připraven k pokrytí jakýmkoliv typem fólie, jsme vytvořili bezkonkurenční produkt z hlediska estetiky, prodejnosti a poměru cena / kvalita. Okna vyrobená podle tohoto nového standardu zaručují naprosto revoluční dopad na trh PVC a stávají se srovnatelné s prestižnějšími materiály, jako je dřevo a hliník.

Architekti, designéři a návrháři interiérů mají konečně svobodu zahrnout PVC do svých projektů. Kromě zaručení vynikajících technických parametrů jsou tato okna ideální pro všechny typy domů a interiérových stylů, od nejmodernějších až po ty tradiční.

Čo přináší V-Perfect svár?

1. Úplné odstranění svárového spoje - perfektně plochý jednolitý povrch bez nutnosti dalšího frézování nebo úpravy.

2. Perfektní tvarování i na zakřivených profilech - zakřivené rohy jsou hladké a bezchybné takže nevzniká žádné riziko poškrábání.

3. Esteticky bez závad i ve skrytých částech - svařovaný profil nemá žádné chyby a je kontinuální v celé délce.


Technologie svařovacího stroje SL4-FF EVO otevírá nový svět, ve kterém si můžete vybrat nejen profily z PVC s klasickou barevnou fólií nebo efektem dřeva, ale umožňují i svobodu aplikace - s výsledky až dosud nepředstavitelnými - povrchů jako eloxovaný hliník, lakovaný hliník, lakované PVC , PVC s akrylovou vrstvou, PVC potažené přírodním dřevem, vyztužené PVC se sklolaminátem, potištěné PVC.

 

10 důvodů proč je tato technologie výjimečná

 

1. Absolutní přesnost

Díky 19 CNC osám, které zaručují absolutní správnost rozměrů, poskytuje SL4-FF EVO svařování s naprostou přesností.

2. Perfektní svařování

Úplným odstraněním svárového švu, SL4-FF EVO zajišťuje dokonalé svařování a povrchy, které jsou zcela ploché a homogenní, a tato výjimečná kvalita se dosáhne bez nutnosti dalšího frézování.

3. Řeší problém tolerancí profilu

SL4-FF EVO je vybaven speciálním automatickým kalibračním systémem, jedinou technologií na trhu, která umožňuje kompenzovat tolerance profilu.

4. Může pracovat s jakýmkoliv typem povrchové úpravy

SL4-FF EVO umožňuje práci s profily potaženými jakýmkoliv typem fólie, jako je eloxovaný hliník, natřený hliník, PVC potažené přírodním dřevem a PVC potažené akrylem, a to vše bez nutnosti retušování po vyčištění.

5. Umožňuje svařování profilů vyrobených koextruzí

Technologie, která stojí za SL4-FF EVO, také umožňuje obrábění profilů, které namísto kovové výztuže obsahují nesvařitelné prvky uvnitř, jako jsou například skleněná vlákna, hliník nebo jiné komponenty.

6. Perfektní těsnění

Díky inovativnímu procesu SL4-FF EVO se obrábění těsnění provádí přímo během svařování, což umožňuje že spojovací oblast je měkká a ne zploštělá, čímž se zajistí správná činnost rámu.

7. Uživatelsky přívětivá technologie

Software vyvinutý laboratorními techniky společnosti Graf Synergy pro výzkum a vývoj je velmi intuitivní a nabízí jednoduché menu, které představuje veškeré informace potřebné pro správné a bezchybné použití. Změna formy na ploché nebo V svařování nebo změna obrábění, které má být provedeno na základě požadované povrchové úpravy, jsou jednoduché operace, které může provést každý.

8. Zmenšení celkových rozměrů

SL4-FF EVO je extrémně kompaktní stroj, který již nevyžaduje čistící stroj nebo automatický otočný talíř, čímž umožňuje snížit investice nebo dále zvýšit výrobu zavedením několika strojů, které pracují současně.

9. Snížení pracovní síly

Na automatické lince, jako je linka SL4-FF EVO, již není třeba dokončit rohy po svařovacím cyklu, takže vyžaduje pouze jednoho operátora, který načte profily.

10. Hladké rohy bez defektů

SL4-FF EVO využívá inovativní protikusy, které na svařeném rohu působí na rozdíl od tradičních tyčí vyrobených z oceli nebo hliníku, které působí po stranách profilu. To zajišťuje, že se dosáhnou hladké rohy bez nedokonalostí, a odstraněním ostrých hran zabrání riziku poškrábání nebo zadržení nečistot. Svářecí zařízení SL4-FF EVO navíc zaručuje díky svým speciálním horním a dolním "známkám"
že každý profil má v oblasti svařování dokonalou koplanaritu.