FAQ Tipy a rady
Zpět

Skryté kování hliníkových oken

Naše společnost využívá při výrobě hliníkových oken jako řešení skryté kování, které poskytuje zákazníkovi z estetického hlediska čistější design.Takový druh kování je možné použít i u některých profilových systémů pro hliníkové dveře, avšak jako doplňkové řešení na požadavek zákazníka.

U tohoto typu kování, díky jeho uložení i se závěsy v rámu okna a speciální technice otevírání, nejsou na rámu okna viditelné žádné závěsy (panty), přičemž je zabezpečena maximální možná odolnost proti vloupání jako u klasických kování.

Mezi výhody skrytého kování patří lepší těsnění oken díky konstrukci rámových nůžek, které neprocházejí přes vnitřní těsnění, možnost řazení přítlaku na spodním závěsu i velmi jednoduchá montáž (připevnění pouze šroubováním bez nutnosti vrtání na rámu). Hliníková okna vyrábíme tako s klasickými panty - vždy je nutné detaily poptávky řešit s obchodním týmem.
 

Skryté bezpečnostní kování plastových oken


Skryté bezpečnostní kování plastových oken splňuje nadstandardní požadavky na bezpečnost, jež je v našich výrobcích na prvním místě, dále však také vyzdvihuje designovou stránku oken. Skryté bezpečnostní kování nabízí čistý pohled na okna bez viditelných pantů.