Poptávkový formulář - plastová okna ceníkCeny oken a dveří - poptávkový formulář pro zjištění ceny vyplňte

ZDARMA ZDEUpřednostňujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi, proto Vám nabízíme snadné vyplnění poptávkového formuláře (v pravé části obrazovky), kde uvedete přesné požadavky na základě kterých Vám zpracujeme cenový rozpočet, vždy kompletní dle vašich požadavků a samozřejmě ZDARMA.
 

Konkrétní ceník plastových oken a dveří, dřevěných eurooken nelze vykalkulovat z důvodu poskytnutí konkrétních slev a akcí pro Vaši zakázku.

     Společnost Oknostudio upřednostňuje i v dnešní době osobní přístup, proto bychom Vás rádi přivítali osobně v naší kanceláři. Při osobním setkání Vám vypracujeme ceny pro plastová okna a dveře a doplňky okamžitě, během konstrukce můžete s obchodníkem diskutovat a upřesňovat další požadavky. 
 

Společnost Oknostudio nabízí svým klientům nejlepší možné ceny! Při kombinaci nejlepší možné ceny, špičkových výrobků, dobře odvedené práce a finální spokojenosti je tak další kladná reference ocenění celého týmu společnosti.

 

Doporučení společnosti Oknostudio:
 
Výše všemožných slev, reklamních sloganů a dalších lákadel není vypovídající o skutečné kvalitě výrobků, služeb a přístupu společnosti. Důvěřujte referencím, prohlédněte si realizace a ptejte se, kde je naleznete a ověřujte (některé společnosti uvádějí realizace, na kterých se vůbec nepodílely!). Společnost Oknostudio Vám poskytuje jistotu pravdivých informací, které Vám pomohou s rozhodnutím, svěřit partnerství pro realizaci do správných rukou.
 

Ceny plastových a dřevěných oken a dveří

Jak se má zákazník zorientovat v cenových relacích nabídek společností, od nichž si nechal vypracovat cenovou nabídku?
Pro dnešního zákazníka je velmi složité rozlišit, koho oslovuje. Zda jde o renomovanou společnost, která dodává kvalitní výrobky, kdy za fungováním stojí celý tým pracovníků, montážníci a zedníci jsou stálí bez fluktuace nebo o jakousi firmu, dodávající pochybnou kvalitu výrobků bez jasného původu (přestože se vždy ohání všemi certifikáty, které mohou "stáhnout" z internetu). Následné služby pak nemusí absolutně vyhovovat normám a zákazník je obvykle nespokojen. Dnešní doba těmto "profesionálům" bohužel fandí, ale vy, jako zákazník máte možnost výběru. Prověřujte firmy, osoby, letitost zkušeností, nezávislé! reference jejich zákazníků, reference výměn s dohledatelností (tam, kde byla dobře odvedena práce, se za svoji vizitku realizátor nemůže stydět). Poučte se z chyb a omylů ostatních, kteří svoji pozornost věnovali pouze ceně a řečem obchodníků, které ke skutečnosti mívají obvykle velmi daleko.
Cena oken a dveří je pro běžného zákazníka těžko srovnatelná. Odprostěte se od reklamních sloganů jako "6ti komora za cenu..5ti" nebo "slevy až 90%".. Raději se věnujte faktickým detailům, které od svých nových oken očekáváte a požadujete. Značka profilů, jeho konkurenční výhody v technických a konstrukčních vlastostech (Př.: Profil Deceuninck Zendow má izolační vlastnosti se dvojsklem jako některé 6ti komorové systémy - zde je 6.tá komora "celkem k ničemu"). 
Dále sledujte co je standardní součástí nových oken, jaká skla (TGI rámeček), kování (bezpečností MACO Multimatic), kliky, detaily zpracování, samozřejmě nejdůležitější součinitel tepelného prostupu celého okna Uw a další.
 
Společnost Oknostudio doporučuje:
 
V případě společnosti Oknostudio se vždy můžete dotázat na realizace, rádi Vám uvedeme místo s adresou. Bude-li to pro Vás rozhodující, můžeme zprostředkovat setkání s klientem pro vaše dotazy. Sledujte sekci "Reference" kde se vyjadřují přímo zákazníci.V případě, že partnera vybíráte na základě reklamních sloganů a slibů které nelze s jistotou ověřit, pak můžete být zklamán/-a a chudší o částku, která výsledku, kvalitě a ceně zdaleka neodpovídá.
Před konečným rozhodnutím o výběru společnosti proto prosím buďte velmi obezřetní a pamatujte, že i zde platí heslo "laciné, dvakrát placené"


 MENUX