Barvy plastových oken a dveříbarvy plastových okenBarevné varianty profilu Deceuninck Inoutic Arcade, Prestige a Eforte

Pro každý profilový systém byly vybrány barevné varianty plastových oken a dveří tak, jak nejlépe vyhovují zaběhlým stylům ale zároveň také nejmodernějším trendům, které stavebnictví a klienti vyžadují.
Vyberte si ze široké škály barev, které se pro koncept Vaší stavby hodí nejlépe. Pak je možné zvolit okna a dveře v imitaci dřeva, barev RAL či imitacích hliníku.

Okna a dveře jsou v základním provedení v oboustranné bílé barvě. Další variantou je provedení bílé barvy do interiéru a z venku renolitovou folii například v dekoru dřeva. V případě, že požadujete renolitovou fólii z interiéru i z exteriéru (tedy oboustranný dekor), pak je obrovskou výhodou probarvení profilu které pohledovou situaci činí designově zajímavou.

Naše výroba obvykle disponuje nejobvyklejšími barvami jako je oboustranná bílá, zlatý dub či ořech. Tyto barvy tvoří mimojiné naše skladové zásoby, proto dokážeme plnit i ty nejrychlejší termíny výroby a dodání. Pro bližší informace se vždy dotazujte obchodníků.

Znázorněné barvy se mohou od skutečnosti lišit, přijďte si osobně prohlédnout vzorníky do našeho showroomu.
Při zaměření má zaměřovací technik tyto vzorníky také vždy při sobě.
 

Foliování plastových oken a dveří - renolitové folie

Foliování je proces, při kterém se, jednoduše řečeno, lepí renolitová fólie na profil. Profily Zendow,Prestige i Eforte, potaženy touto akrylovou fólií dodají oknům zcela nový vzhled. Prohlédněte si barevné varianty oken a vyberte si podle svého vkusu.

Každý profil plastových oken a dveří Deceuninck - Inoutic má své specifické barevné varianty.

Ke stažení leták Barvy Inoutic

Plastová okna Inoutic ARCADE
Plastová okna Inoutic PRESTIGE
Plastová okna Inoutic EFORTE
Plastové vchodové dveře

Barvy Prestige a EforteMENUX