Povrch, barva a odstíny dřevěných eurooken a dveří
Povrchová úprava oken se od předchůdců eurooken značně zdokonalila a docílila vysoké kvality, životnosti a lehké obnovitelnosti. Okno je nejdříve vybroušeno do dokonale hladkého povrchu, potom máčeno do první vrstvy (impregnace). Konečná fáze je provedena nástřikem přesně dané tloušťky vodou ředitelného akrylátového laku s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Při dodržení všech postupů je životnost takového laku velmi vysoká.
V případě, že by Vás neuspokojila škála lazurovacích laků, je možnost provést povrchovou úpravu okna v jakékoli krycí barvě dle vzorníku RAL.
Správná péče o povrchovou úpravu Vašich eurooken:
Vysoce hodnotná povrchová úprava chrání naše okna a dveře před vlhkostí a povětrnostními vlivy. Chraňte proto tento povrch pečlivě při všech pracích.
1. Před zednickým zapravením doporučujeme použití Apu lišt
2. Při zednických pracích Vám doporučujeme zakrýt povrch pouze lepící páskou a mikrotenovou folií
3. V novostavbách otvírat eurookna tak často, jak je to jen možné nebo je nastavit do vyklopené polohy a tím snížit vlhkost uvnitř stavby.
4. Pro čištění nesmějí být používány žádné agresivní látky, rozpouštědlová čistidla, drsné prostředky nebo tradiční alkalické víceúčelové čističe. K omytí použijte zásadně neutrální mýdla nebo neutrální víceúčelové čističe.


